Maxi Vita Herbal Nadýmání

Maxi Vita Herbal Nadýmání

Pri nadmernej plynatosti a pocite tlaku v bruchu.
Kód: 1412
EAN: 8595011124934
Forma: Sypká zmes
Balenie: 16 vrecúšok
Bežná cena: 2,99 €
Produkt není skladem

Podrobný popis

  • Popis
  • Zloženie
  • Dávkovanie
  • Kde kúpiť

Charakteristika

MaxiVita Herbal Nadýmání

je moderný výživový doplnok v praktických jednorázových sáčkoch, ktoré umožňujú vysoko komfortné užívanie bez potreby zapíjania. Sáčky môžete mať neustále po ruke a kedykoľvek sa tak rýchlo zbaviť nežiadúcich príznakov nadúvania. Aktívne látky sú pre organizmus lepšie vstrebateľné, s rýchlejším nástupom účinku. Prípravok je vhodným doplnkom pri nadmernej plynnatosti, pocitu tlaku v bruchu alebo kŕčoch.

Nevhodná kombinácia potravín, stres a nedostatok pohybu môžu byť dôvodom vzniku črevných plynov. MaxiVita Herbal Nadýmání obsahuje zlúčeninu kremíka - simethicon, ktorá sa bežne používa pri napätí a pocitu tlaku v oblasti brucha.

Simethicon je v črevách nevstrebateľná látka s protipenivými účinkami. V tele je pritom veľmi dobre znášaný a následne opäť vylučovaný. Napomáha znižovať povrchové napätie plynových bubliniek, ktoré sú v zažívacom ústrojenstve dôvodom nadmerného odchodu črevných plynov.

Aníz prispieva k normálnej funkcií črevného traktu.

Mäta podporuje normálne trávenie,pomáha pri nadúvaní a prispieva k normálnej činnosti tráviacej sústavy a čriev.

Zloženie

Aktívne zložky

v 1 sáčku

simethicon

80 mg

extrakt z anízu (Pimpinella anisum)

5 mg

extrakt z mäty (Mentha haplocalyx)

5 mg

Dávkovanie

Odporúčané dávkovanie: dospelí a deti od 10 rokov 1 sáčok denne. Obsah sáčku nasypte do úst, pomaly nechajte rozpustiť a prehltnite. Nie je určené pre deti do 10 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy.

Kde kúpiť

Obchodné reťazce