Predator IXO Protector Sada na kliešte

Nové Tip

Predator IXO Protector Sada na kliešte

Predator Ixo Protector súprava na bezpečné odstránenie kliešťa. Súprava obsahuje PREDATOR IXO PROTECTOR a pinzetu na odstránenie kliešťa.
Kód: 342
Bežná cena: 6,67 €

Podrobný popis

  • Popis
  • Zloženie
  • Dávkovanie
  • Kde kúpiť

Charakteristika

Výrobok je súčasťou dvojdielnej sady na odstránenie kliešťov a slúži na dôkladné vyčistenie pokožky pred a po zákroku. Prípravok nielen šetrne čistí, ale aj príjemne chladí. Vďaka kombinácii spreja a použitých rozpúšťadiel dôjde k účinnej a pritom bezkontaktnej aplikácii, pri ktorej sa pokožka zbaví nežiadúcich nečistôt. Preto je nutné nastriekať tento sprej ako pred odstránením kliešťa, tak aj po tomto zákroku! Žiadne ďalšie mechanické čistenie nie je nutné.

Zloženie

Methylal, Menthol, Sodium Laureth Sulfate, Aqua

Dávkovanie

Návod na použitie: Nastriekajte kvapalinu na oblasť pokožky, kde sa vyskytuje kliešť, zo vzdialenosti najlepšie 2-5 cm, v objeme 2-3 stlačenia rozprašovača. Nechajte pôsobiť aspoň 20 sek. a potom kliešťa zovrite priloženou pinzetou, ktorou ho uchopíte čo najbližšie ku koži a kývavými pohybmi pomaly vytiahnete. Po odstránení miesto a pinzetu opäť postriekajte dávkou 1-2 stlačenia rozprašovača. Pokiaľ chcete mať istotu, že vytiahnutý kliešť nebol infikovaný, vložte ho pomocou pinzety do plastového sáčku a obráťte sa na najbližšiu hygienickú stanicu.

Kde kúpiť

Lekárne