Revital Super Zinok 25 mg + vitamín C

Revital Super Zinok 25 mg + vitamín C

Revital Super Zinok 25 mg + vitamín C

Posilnenie imunitného systému, 60 tabliet
Kód: 813
EAN: 8595011120219
Forma: Tablety
Balenie: 60 tabliet
Bežná cena: 5,93 €
Produkt není skladem

Podrobný popis

  • Popis
  • Zloženie
  • Dávkovanie
  • Kde kúpiť

Charakteristika

Revital SUPER Zinok 25 mg + vitamín C obsahuje zvýšenú dávku – 25 mg zinku a vitamín C. Zinok je dôležitý stopový prvok. Významne sa podieľa na funkcii imunitného systému, je nevyhnutný pre udržanie dobrého zdravotného stavu celého organizmu. Priaznivo pôsobí na kvalitu pokožky, vlasov, nechtov a kostí. Prispieva k normálnemu zraku a normálnym rozpoznávacím funkciám. Podporuje normálny metabolizmus kyselín a zásad, udržuje správnu hladinu testosterónu v krvi. Podieľa sa na procese delenia buniek a ich ochrane pred oxidačným stresom. Má priaznivý vplyv na normálnu plodnosť a reprodukciu.

Vitamín C je významný antioxidant, ktorý výrazne zasahuje do viacerých životných pochodov. Je potrebný pre tvorbu kolagénu, ktorý pôsobí podporne v tkanivách ľudského tela – svaloch, šľachách, chrupavkách a koži. Prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Významne sa podieľa na funkcii imunitného systému. Je nevyhnutný pre udržanie dobrého zdravotného stavu celého organizmu.

Výživový doplnok – tablety s obsahom zinku a vitamínu C.

Informácia pre diabetikov: neobsahuje cukor. So sladidlom.

Zloženie

Aktívne zložky

v 1 tablete a % *ODD

zinok (citran zinočnatý)

25 mg (250 %)

vitamín C (kyselina L-askorbová)

80 mg (100 %)

* ODD ­- odporúčaná denná dávka

Dávkovanie

Odporúčané dávkovanie: dospelí 1 tabletu denne po jedle, zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Balenie: 60 tabliet

Povolenie a odporúčanie: Registrované Úradom verejného zdravotníctva SR ako výživový doplnok.

Kde kúpiť

Lekárne