Vitar EKO FRIENDLY BOX Kolagén

Nové Tip

Vitar EKO FRIENDLY BOX Kolagén

Exkluzívne darčekové balenie výživových doplnkov v ekologicky šetrných obaloch. Kĺbová výživa na 4 mesiace užívania! Praktické ponožky ako darček! Pre budúcnosť nás i prírody.
Kód: 6819
EAN: 8595011143881
Forma: Kapsuly
Balenie: 60 +60 kapsúl
Bežná cena: 18,99 €
Produkt není skladem

Podrobný popis

  • Popis
  • Zloženie
  • Dávkovanie
  • Kde kúpiť

Charakteristika

Ochrana životného prostredia je celosvetovo diskutovaný trend. Zamerala sa naň tiež spoločnosť VITAR SLOVAKIA a predstavuje novú produktovú radu výživových doplnkov Vitar EKO Friendly. Produkty tejto rady sú balené do materiálov, ktoré kladú dôraz na ekologickosť a na minimum zvyškového odpadu.

  • Krabičky sú vyrobené zo 100% recyklovateľného materiálu, používajú tiež ekologické farby tlače.
  • Vegánske kapsuly, vyrobené z rastlinnej celulózy, sú zabalené do ekologicky šetrných vrecúšok, ktoré nahrádzajú blistre.
  • Vrecko je uzatvárateľné pomocou dreveného štipčeka. 

To všetko robí z rady Vitar EKO Friendly výnimočný projekt v oblasti výživových doplnkov.

Aké produkty sme pre Vás vybrali do exkluzívneho darčekového Vitar EKO FRIENDLY BOXU?

2X Vitar EKO Kolagén forte+ extrakt z Boswellia serrata

Zloženie

Vitar EKO Kolagén forte+ extrakt z Boswellia serrata

Zloženie obsahu kapsuly: kolagénne peptidy, kyselina L-askorbová, extrakt zo živice stromu Boswellia serrata, hydrolyzovaný kolagén typ I., protihrudkujúca látka- stearan horečnatý, kolagén natívny typ II. Zloženie obalu kapsuly: hydroxypropylmethylcelulóza, farbivo- oxid titaničitý

Aktívne zložky v 1 kapsule a % RVH*: kolagén natívny typ II 200 µg, kolagény typ I 50 mg, kolagénne peptidy 100 mg, extrakt z Boswellia serrata (90% boswellových kyselín), 50 mg (45 mg ), vitamín C (kyselina L- askorbová) 80 mg (100%). *referenčná výživová hodnota. 

Dávkovanie

Vitar EKO Kolagén forte+ extrakt z Boswellia serrata: dospelí a deti od 12 rokov 1 kapsula denne po jedle, zapiť dostatočným množstvom tekutiny. 

Kde kúpiť

Lekárne