Spoločnosť VITAR SLOVAKIA, spol. s r.o. bola založená v roku 2000. Je dcérskou spoločnosťou spoločnosti VITAR, s.r.o. so sídlom v Zlíne, v Českej republike.

Sme importér a výhradný distribútor širokého portfólia vitamínových prípravkov, výživových doplnkov, kozmetiky a nealkoholických nápojov. Sídlo spoločnosti sa nachádza vo Vrútkach, kde je centrálny sklad s ideálnou polohou pre distribúciu do všetkých krajov. Široký sortiment výrobkov je voľne predajný v sieti lekární a v obchodných reťazcoch po celom Slovensku.

Vitamínové prípravky a výživové doplnky spoločnosti VITAR SLOVAKIA sú vyrobené z najkvalitnejších surovín.Tie prechádzajú najprísnejšou kontrolou kvality, rovnako ako samotná výroba. Pri ich vzniku sa kladie maximálny dôraz na prírodné a pre telo najlepšie využiteľné zdroje.

Najvýznamnejšími značkami rozsiahleho sortimentu výrobkov sú Revital, Energit, Maxi Vita, Vyprošťovák, Revitalon, Capri-Sun či detské vitamíny Vitar MUDRÁČIK. Spoločnosť VITAR SLOVAKIA je taktiež dovozcom a výhradným distribútorom repelentov Predator, kozmetiky Balzamis a sladidiel Irbis. V našom portfóliu nájdete aj výživové doplnky a preparáty pre zvieratá pod značkou VITAR Veterinae.

Poslaním našej spoločnosti je pomáhať ľuďom (i zvieratám) viesť zdravší život. Naším cieľom je dodávať na slovenský trh vysokokvalitné výrobky a stať sa u obchodných partnerov symbolom spoľahlivosti, serióznosti a prosperity.