Maxi Vita

Maxi Vita je značka široko dostupných vitamínových doplnkov a jednotkou na trhu vo svete výživových doplnkov ponúkaných v obchodných reťazcoch a drogériách. Maxi Vita je jednou z najvýznamnejších značiek spoločnosti VITAR.

Revital

Revital je tradičná značka kvalitných vitamínových doplnkov úspešných na náročnom lekárenskom trhu. Revital ponúka skvelú chuť, komplexné zloženie, silnú dávku účinných látok, jednotný moderný design alebo výber z rôznych foriem užitia.

Revitalon

Revitalon predstavuje komplexný program pre krásne a silné vlasy pozostávajúci z výživového doplnku vo forme kapsúl a vlasového aktivačného šampónu. Revitalon je jednou z tradičných značiek firmy VITAR.

Irbis

Produkty pod značkou Irbis sú moderné stolové sladidlá ponúkajúce riešenie všetkým, ktorí hľadajú kvalitnú náhradu cukru. Ide totiž o radu sladidiel novej generácie, ktoré sú vhodné aj pre diabetikov, redukčnú diétu alebo osoby obmedzujúce cukor vo svojej strave.

Energit

Energit je tradičná značka vitamínových a energetických tabliet v legendárnych plechových krabičkách. Pod značkou Energit sú vyrábané aj štyri príchute hroznového cukru obohateného o vitamíny a dva druhy energetických tabliet pre rýchle doplnenie energie – Energit Dextróza šport.

Predator

Predator je jednotkou medzi repelentami v slovenských lekárňach. Predator sa radí ku špičke moderných ochranných prostriedkov proti dotieravému a nebezpečnému lezúcemu či lietajúcemu hmyzu, ako sú napríklad komáre a kliešte, vši, mole alebo muchy, a ponúka tak účinnú ochranu aj pred prípadnou nákazou, ktorú tento hmyz šíri.

Capri-Sun

Obľúbené ovocné nápoje Capri-Sun sa postarajú o pitný režim nielen detí ale i dospelých, a to bez chemických konzervantov, syntetických farbív a umelých aróm. Naopak nechýba výborná chuť, ovocná zložka a originálny, praktický obal.

Vyprošťovák

Vyprošťovák pomáha pri trávení ťažko stráviteľných jedál, znižuje kyslosť žalúdočných štiav a doplňuje tekutiny.

eMVe

Vitamíny a minerálne látky eMVe ponúkajú kvalitné výživové doplnky, ktoré prispievajú ku správnemu fungovaniu imunitného systému. Ponúkajú alternatívu v základných výživových doplnkoch aj zákazníkovi, ktorý musí riešiť finančnú otázku a chce sa zároveň postarať o svoje zdravie.

Vitar

Je dôležité byť zdravý a viesť zdravší život. Ale ani zdravší život by nám nemali obmedzovať niektoré nepríjemnosti. Preto v rade Vitar nájdete produkty na ošetrenie pokožky, tradičnú Vitar sódu proti páleniu záhy alebo čistý vitamín C v prášku.
MUDRÁČIK

MUDRÁČIK

Tam, kde chýba imunita, MUDRÁČIKA si telo pýta! MUDRÁČIK sú tradičné vitamíny pre deti, ktoré skvele chutia a posilňujú ich imunitu. Zdravé deti sa radi hrajú, preto tieto vitamíny ponúkame v darčekových baleniach s praktickými hračkami, ktoré cielene vyberáme tak, aby boli pre deti hravé i užitočné. Vo formé želé, cmúľacích tabliet alebo effervescentu.

OvoCé

OvoCé je nápoj pre celú rodinu a pre každú príležitosť. Jednoduchá a rýchla príprava, výborná a osviežujúca chuť. Obsahuje 150% odporúčanej dávky vitamínu C, E, D a zinku. Bez konzervantov, laktózy a lepku.

Veterinae

VITAR Veterinae ponúka veterinárne prípravky pre vašich zvieracích miláčikov obsahujúce preparáty na kĺby a zuby, vitamíny a minerály alebo antiparazitálne prípravky a šampóny.

Balzamiss

Vysoko účinné balzamy na pery s obsahom včelieho vosku, panthenolu, aloe vera, makadamiového oleja, betakaroténu, vitamínov A, E, F, a UV filtrov. Vďaka zloženiu bohatému na prírodné oleje a vitamíny intenzívne vyživujú a zvláčňujú suché či popraskané pery, chránia ich pred nepriaznivými vplyvmi počasia a vďaka obsahu UV filtrov tiež zvyšujú odolnosť voči slnečnému žiareniu. V ponuke rôzne vône a príchute, s perleťou.