Maxi Vita Exclusive Rakytník Forte +

Maxi Vita Exclusive Rakytník Forte +

Nové

Maxi Vita Exclusive Rakytník Forte +

Podporte svoju imunitu vysokou dávkou ľahko dostupného prírodného extraktu z plodov rakytníka rešetliakového. Pre ešte lepší účinok obohatené o vitamín C.
Kód: 849
EAN: 8595011133288
Forma: Kapsuly
Bežná cena: 6,49 €

Podrobný popis

  • Popis
  • Zloženie
  • Dávkovanie
  • Kde kúpiť

Charakteristika

MaxiVita Exclusive rakytník forte+ obsahuje vysoký podiel prírodného extraktu z plodov rakytníka rešetliakového, ktorý odpovedá 4 000 mg plodov v 1 kapsule.

Rakytník rešetliakový podporuje imunitný systém a prirodzenú obranyschopnosť organizmu, prispieva k normálnemu stavu pokožky a k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému. V tradičnej medicíne je rakytník cenený pre vysoký obsah vitamínu C, vitamínu E a karoténoidov.

Vitamín C je významný antioxidant, výrazne zasahuje do radu životných pochodov. Významne sa podieľa na funkcii imunitného systému. Je nevyhnutný pre udržanie dobrého zdravotného stavu celého organizmu.

Zloženie

Aktívne zložky v 1 kapsule a % RHP*

extrakt z rakytníka rešetliakového (Hippophae Rhamnoides) (extrakčný pomer 20:1 – odpovedá 4 g plodov rakytníka) flavonoidy 10 % - 20 mg - 200 mg

vitamín C (kyselina L-askorbová) - 80 mg (100%)

* referenčná hodnota príjmu

Zloženie obsahu kapsuly: extrakt z plodov rakytníka, kyselina L-askorbová, protihrudkujúca látka – stearan horečnatý.

Zloženie obalu kapsuly: bovinná želatina, oxid titaničitý.

Dávkovanie

Odporúčané denné dávkovanie: dospelí a deti od 12 rokov 1 kapsulu denne po jedle, zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Nie je určené pre deti do 12 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy.

Kde kúpiť

Obchodné reťazce