Maxi Vita Herbal Hliva ustricová

Maxi Vita Herbal Hliva ustricová

Maxi Vita Herbal Hliva ustricová

Posilňujte imunitu s prírodnými extraktami z húb a rastlín cenených po stáročia: hlivy ustricovej, rakytníka a echinacey. S garantovaným vysokým obsahom.
Kód: 502
EAN: 8595011133264
Forma: Kapsuly
Bežná cena: 4,19 €
Produkt není skladem

Podrobný popis

  • Popis
  • Zloženie
  • Dávkovanie
  • Kde kúpiť

Charakteristika

MaxiVita Premium Hliva ustricová obsahuje vysoký podiel prírodného extraktu, ktorý odpovedá 9 000 mg hlivy ustricovej v 1 kapsule. Hliva ustricová je jedlá huba, už po tisíce rokov užívaná v tradičnej čínskej a japonskej medicíne. Obsahuje prospešné látky, ktoré majú pozitívny vplyv na ľudský organizmus. Prírodný extrakt z plodov rakytníka rešetliakového podporuje imunitný systém a prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Prispieva k normálnemu stavu pokožky a k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému. V tradičnej medicíne je rakytník cenený pre vysoký obsah vitamínov C, E a karoténoidov. Echinacea purpurea, je liečivka, známa svojou schopnosťou podporovať obranyschopnosť organizmu. Jej užívanie sa odporúča najmä pri problémoch horných dýchacích ciest či pri celkovom oslabení organizmu.

Zloženie

Aktívne zložky v 1 tablete a % RVH* extrakt z hlivy ustricovej (Pleurotus ostreatus) - 300 mg (extrakčný pomer 30:1 – odpovedá 9000 mg hlivy ustricovej) polysacharidy 30 % - 90 mg extrakt z rakytníka rešetliakového (Hippophae Rhamnoides) - 100 mg (extrakčný pomer 20:1 – odpovedá 2000 mg plodov rakytníka) flavonoidy 10 % - 10 mg extrakt z echinacey (Echinacea purpurea) - 100 mg (extrakčný pomer 4:1 – odpovedá 400 mg echinacey) polyfenoly 4% - 4 mg vitamín C (kyselina L-askorbová) - 40 mg * referenčná výživová hodnota

Dávkovanie

Odporúčané denné dávkovanie: dospelí a deti od 12 rokov 1 kapsulu denne po jedle, zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Nie je určené pre deti do 12 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy.

Kde kúpiť

Obchodné reťazce