Maxi Vita Vitamín D3

Maxi Vita Vitamín D3

Doprajte svojmu telu vysokú dávku vitamínu D, ktorý je pre ľudský organizmus nevyhnutný napríklad pre vstrebávanie a využitie vápnika v tele alebo kosti a zuby. Užívanie vitamínu D je vhodné nie len pre deti v období rastu, ale aj pre športovcov, seniorov a ženy v období menopauzy.
Kód: 549
EAN: 8595011134889
Forma: Tablety
Bežná cena: 2,59 €
Produkt není skladem

Podrobný popis

  • Popis
  • Zloženie
  • Dávkovanie
  • Kde kúpiť

Charakteristika

Získať dennú dávku vitamínu D nie je vždy ľahké. Do tela sa dostáva za slunečného svitu, snáď aj preto se mu hovorí „slnečný“ vitamín. Nedostatok vitamínu D môžeme pociťovať predovšetkým v zimných mesiacoch. Vitamín D je pre ľudský organizmus nevyhnutný, je dôležitý hlavne pre vstrebávanie a využitie vápníka v organizme, podieľa sa na mineralizácii kostí a zubov. Vitamín D je vhodný nie len pre deti v období rastu, ale aj pre športovcov, seniorov, ženy v období menopauzy a všetkých, ktorí trpia jeho nedostatkom.

Vitamín D3 prispieva k:

- normálnej funkcii imunitného systému

- normálnemu rastu a vývinu kostí u detí

- udržaniu normálnej činnosti svalov

- udržaniu normálneho stavu kostí a zubov

- normálnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu

Zloženie

Aktívne zložky v 1 tablete a % RVH*

vitamín D3 (cholekalciferol) 25 µg (500 %)

*referenčná výživová hodnota

Zloženie: plnidlo – sorbitol, cholekalciferol, kyselina L-askorbová, prírodná aróma, protihrudkujúce látky – stearan horečnatý, mastenec.

Dávkovanie

Odporúčané dávkovanie: dospelí a deti od 12 rokov 1 tableta denne, nechať rozpustiť v ústach. Nie je určené pre deti do 12 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy.

Kde kúpiť

Obchodné reťazce