Revitalon Morský kolagén 4000 mg

Nové

Revitalon Morský kolagén 4000 mg

Revitalon Morský kolagén DRINK je lahodný kolagénový nápoj s príchuťou maliny a višne určený všetkým, ktorí sa o svoju pleť chcú starať od základov.

Kód: 6809
EAN: 8595011145007
Forma: Nápoje
Balenie: 30 vrecúšok
Typ: Výživový doplnok so sladidlami
Výrobca: VITAR, s.r.o.
Bežná cena: 34,48 €

Podrobný popis

  • Popis
  • Zloženie
  • Dávkovanie
  • Kde kúpiť

Charakteristika

Krásna a zdravím žiariaca pleť je prianím každej ženy. Pre mladistvý a svieži vzhľad pleti je dôležitá starostlivosť nielen zvonka, ale aj zvnútra. S pribúdajúcim vekom či nezdravým životným štýlom je vhodné stravu o dôležité nutrienty obohatiť. Medzi ne patrí aj kolagén, najviac sa vyskytujúci proteín v tele, ktorý je základnou stavebnou zložkou svalov, kostí, ciev, šliach, chrupaviek a kože, kde zabezpečuje pevnosť a pružnosť. Telo si ho dokáže vytvárať samo, avšak s pribúdajúcim vekom sa intenzita tvorby kolagénu znižuje.

Revitalon Morský kolagén DRINK je lahodný kolagénový nápoj s príchuťou maliny a višne určený všetkým, ktorí sa o svoju pleť chcú starať od základov. Príjemne vás prekvapí nielen svojou chuťou, ale tiež vysokou dávkou 4000 mg rozpustného hydrolyzovaného morského kolagénu vo veľmi dobre vstrebateľnej forme v kombinácii s vitamínom C, ktorý sa významne podieľa na obnove kolagénu. Selén a vitamín C sú významné antioxidanty, ktoré chránia bunky pred oxidatívnym stresom a tým aj pred ich starnutím.

Zinok a biotín sú prospešné pre správny metabolizmus sacharidov, tukov a bielkovín, látok nevyhnutných pre správnu výživu a funkciu celého organizmu. Sú prospešné pre zdravie vlasov. 

Zloženie

Aktívne zložky

v 1 vrecúšku (200 ml nápoja) a % RVH*

COLLAGEN HM – hydrolyzovaný morský kolagén 

4000 mg

biotín

50 ug (100%)

vitamín C

80 mg (100 %)

zinok

10 mg (100 %)

selén

55 µg (100 %)

*RVH - referenčná výživová hodnota

Zloženie: COLLAGEN HM – hydrolyzovaný morský rybí kolagén, kyselina – kyselina citrónová, prírodné arómy, kyselina L-askorbová, farbivo – koncentrát z červenej repy, citrát zinočnatý, seleničitan sodný, protihrudkujúca látka – mastenec, sladidlá – sukralóza, citróza (neohesperidin DC), D-biotín.

Dávkovanie

Odporúčané denné dávkovanie: dospelí a deti od 12 rokov 1 vrecúško denne po jedle.

Obsah vrecúčka rozpustite v 200 ml vody. Intenzívne rozmiešajte. 

Nevhodné pre deti do 12 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Dbajte na vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl.

Kde kúpiť

Lekárne