Vitar Magnézium Grep 400 mg + vitamíny B6 a C

Akce

Vitar Magnézium Grep 400 mg + vitamíny B6 a C

Vaše obľúbené Magnézium s grepovou príchuťou v sypkej forme. Pre svaly, nervy a srdce. Aplikujte priamo do úst. Jednoduché užitie bez zapíjania.

Kód: 6137
EAN: 8595011136319
Forma: Sypká zmes
Balenie: 20 vrecúšok
Bežná cena: 7,52 €

Podrobný popis

  • Popis
  • Zloženie
  • Dávkovanie
  • Kde kúpiť

Charakteristika

Vitar Magnézium GREP 400 mg + vitamíny B6 a C


Obsiahnutá vyššia dávka magnézia prispieva k zníženiu únavy a vyčerpanianormálnej činnosti svalov a nervovej sústavy. Pomáha taktiež pri bolesti hlavy, pri strese, a je nepostrádateľná pre športovcovVitamín C je potrebný pre tvorbu kolagénuktorý pôsobí podporne v tkanivách ľudského tela - svalochšľacháchchrupavkách a kožiVýznamne sa podieľa na funkcii imunitného systémuVitamíny skupiny B prispievajú k ochrane buniek pred škodlivými vplyvmi prostredianormálnemu energetickému metabolizmu a normálnej činnosti srdca.


Výživový doplnok - sypká zmes s magnéziom a vitamínmi.

Informácia pre diabetikovneobsahuje cukor.

Zloženie

Aktivne zložky

v 1 vrecúšku (% RVH*)

horčík

oxid horečnatý

mliečnan horečnatý

400 mg (106,7 %)

580 mg

520 mg

vitamín C

80 mg (100 %)

vitamín B6

1,4 mg (100 %)

Zloženie: Sladidlo – sorbitol, oxid horečnatý, laktát horečnatý, kyselina L-askorbová, kyselina – kyselina citrónová, protihrudkujúca látka – mastenec, pyridoxín hydrochlorid, sladidlá – sukralóza, citróza (neohesperidín DC), prírodná aróma. 

Informácie pre diabetikov: neobsahuje cukor.

Dávkovanie

Odporúčané dávkovanie: Deti od 12 rokov a dospelí 1 vrecúško denne. Obsah vrecúška nasypte do úst, pomaly nechajte rozpustiť a prehltnite. Nevhodné pre deti do 12 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Balenie: 20 vrecúšok

Povolenie a odporúčanie: Registrované ÚVZ SR ako výživový doplnok.

Kde kúpiť

Lekárne