Vitar MUDRÁČIK multivitamín+ vitamín D3, 20 eff.tbl.

Vitar MUDRÁČIK multivitamín+ vitamín D3, 20 eff.tbl.

Tip

Vitar MUDRÁČIK multivitamín+ vitamín D3, 20 eff.tbl.

Výživový doplnok so sladidlami. Tam, kde chýba imunita, MUDráčika si telo pýta! Posilnite imunitu a vitalitu vašich detí 11 vitamínmi obsiahnutými v multivitamínových šumivých tabletách s príchuťou maliny.
Kód: 622
EAN: 8 595 011 143 379
Forma: Šumivé tablety
Balenie: 20 eff. tbl.
Bežná cena: 3,89 €

Podrobný popis

  • Popis
  • Zloženie
  • Dávkovanie
  • Kde kúpiť

Charakteristika

Šumivé tablety obsahujú špeciálne navolenú kombináciu vitamínov, ktoré najviac vyhovujú potrebám dieťaťa. Výrobok je obohatený o vitamín D3, ktorý je potrebný pre normálny rast a vývin kostí u detí.
So skvelou malinovou príchuťou!

Vitamín B1

prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a psychickej činnosti

Vitamíny B2, B6 a B12

prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania

Vitamín C

prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
Vitamín E

prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom
Vitamín D3

prispieva k udržaniu optimálneho stavu kostí a zubov a k normálnemu vstrebávaniu vápnika

Zloženie

sladidlo – sorbitol, kyselina – kyselina citrónová, regulátor kyslosti – hydrogénuhličitan sodný, protihrudkujúca látka - polyetylénglykol, vitamínový premix (viď aktívne zložky), farbivo – koncentrát z červenej repy, prírodná aróma, aróma, sladidlá – sukralóza, citróza (neohesperidín DC), cholekalciferol.

Dávkovanie

Odporúčané denné dávkovanie: deti od 3 do 8 rokov ½ - 1 tabletu denne. Dospelí a deti od 9 rokov 2 tablety denne. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Tabletu rozpustite v 200 ml vody. 

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Dbajte na vyváženú pestrú stravu a zdravý životný štýl. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky. Tubu tesne uzatvárajte! Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí! Skladujte v suchu pri teplote od 5°C do 25 °C v dobre uzatvorenom obale. Minimálna trvanlivosť do konca dátumu uvedeného na spodnej strane obalu.

Kde kúpiť

Lekárne