Vitar Vitamín C 300 mg s rakytníkom + zinok

Vitar Vitamín C 300 mg s rakytníkom + zinok

Tip

Vitar Vitamín C 300 mg s rakytníkom + zinok

Posilňujte imunitný systém vďaka aktívnym látkam obsiahnutým v ochutenej sypkej zmesi, ktorá sa aplikuje priamo do úst bez nutnosti zapíjania.

Kód: 6138
EAN: 8595011135701
Forma: Sypká zmes
Balenie: 20 vrecúšok
Bežná cena: 4,44 €

Podrobný popis

  • Popis
  • Zloženie
  • Dávkovanie
  • Kde kúpiť

Charakteristika

Vitar Vitamín C 300 mg + rakytník + zinok je moderným výživovým doplnkom v praktických jednorazových vrecúškach, ktoré umožňujú vysoko komfortné úživanie bez zapíjania. Aktívne látky sú pre organizmus lepšie vstrebateľné, s rýchlejším nástupom účinku. Prípravok je vhodným výživovým doplnkom pre posilnenie imunity, významným antioxidantom, ktorý výrazne zasahuje do rady životných pochodov. Je potrebný pre tvorbu kolagénu, ktorý pôsobí podporne v ľudských tkanivách - svaloch, šľachách, chrupavkách a koži. Významne sa podieľa na funkcii imunitného systému a je dôležitý pre udržanie dobrého stavu celého organizmu. Zinok je dôležitý pre funkciu imunitného systému, priaznivo tiež pôsobí na kvalitu pokožky, vlasov a nechtov. Rakytník rešetliakový podporuje imunitný systém a prirodzenú obranyschopnosť oranizmu. Prispieva k normálnemu stavu pokožky a k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému. V tradičnej medicíne je vzácny pre vysoký obsah vitamínu C, E a karoténoidov. 

Výživový doplnok - sypká zmes s vitamínom C, zinkom a extraktom z rakytníka. So sladidlami. Informácie pre diabetikov: neobsahuje cukor.

Zloženie

Aktívne zložky

v 1 vrecúšku (% RVH*)

vitamín C (kyselina L-askorbová)

300 mg (375 %)

zinok (citran zinočnatý)

5 mg (50 %)

extrakt z rakytníka rešetliakového (Hippophae Rhamnoides)

20 mg

* referenčná výživová hodnota

Zloženie: sladidlo – sorbitol, kyselina L-askorbová, extrakt z plodov rakytníka rešetliakového, citran zinočnatý, prírodná aróma, protihrudkujúca látka – mastenec, sladidlá – sukralóza, citróza (neohesperidín DC).

Dávkovanie

Odporúčané dávkovanie: Deti od 12 rokov a dospelí 1 vrecúško denne. Obsah vrecúška nasypte do úst, pomaly nechajte rozpustiť a prehltnite. Nevhodné pre deti do 12 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Balenie: 20 vrecúšok

Povolenie a odporúčanie: Registrované ÚVZ SR ako výživový doplnok.

Kde kúpiť

Lekárne