Maxi Vita Exclusive Beta-karotén s Aloe vera Forte +

Maxi Vita Exclusive Beta-karotén s Aloe vera Forte +

Maxi Vita Exclusive Beta-karotén s Aloe vera Forte +

Pripravte svoju pleť na opaľovanie príjmom prírodného zdroja beta-karoténu, ktorý pomáha pokožke získať a udržať krásnu farbu. Naviac s aloe vera a antioxidantami chrániacimi pred starnutím kože.
Kód: 543
EAN: 8595011134841
Forma: Tablety
Bežná cena: 4,39 €
Produkt není skladem

Podrobný popis

  • Popis
  • Zloženie
  • Dávkovanie

Charakteristika

MaxiVita Exclusive Beta-karotén forte+ obsahuje extrakt z mrkvy, ktorý je významným zdrojom prírodného beta-karoténu. Extrakt je obohatený o ďalšie dôležité látky, vitamín E a selén. Beta-karotén je provitamínom vitamínu A, dôležitého antioxidantu, ktorý udržuje normálny stav pokožky, stará sa o ňu a pomáha jej získať a udržať krásnu farbu po pobyte na slnku.

Súčasne je nevyhnutný pre normálnu funkciu zraku a imunitného systému. Významnú úlohu zohrávajú tiež vitamín E a selén. Prispievajú k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Ten vzniká vtedy, keď v tele nastane nerovnováha medzi produkciou voľných radikálov a ich zneškodňovaním pomocou antioxidantov.

Vitamín E a selén pomáhajú odstraňovať voľné radikály, ochraňujú bunky pred ich poškodením a tým aj starnutím.

Aloe Vera prispieva k normálnemu stavu pokožky a detoxikáciu organizmu.

Zloženie

Aktívne zložky v 1 tablete a % RVH*

extrakt z mrkvy (Daucus carota) (10 % beta-karoténu) 60 mg (6 mg)

extrakt z aloe vera (Aloe Barbadensis Miller) 10 mg

vitamín E 12 mg (100 %)

biotín 50 μg (100 %)

selén 55 μg (100 %)

*referenčná výživová hodnota

Zloženie: plnidlo – sorbitol, extrakt z koreňa mrkvy, DL-alfa-tokoferylacetát, seleničitan sodný, extrakt z listov aloe vera, protihrudkujúce látky – stearan horečnatý, polyethylénglykol (PEG 6000), biotín.

Dávkovanie

Odporúčané denné dávkovanie: dospelí a deti od 12 rokov 1 tableta denne po jedle, zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Nie je určené pre deti do 12 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy.