Maxi Vita Premium ZDRAVÁ PLEŤ

Maxi Vita Premium ZDRAVÁ PLEŤ

Na problematickú pleť.
Kód: 526
EAN: 8595011123623
Forma: Kapsuly
Balenie: 30 kapsúl
Bežná cena: 3,19 €

Podrobný popis

  • Popis
  • Zloženie
  • Dávkovanie
  • Kde kúpiť

Charakteristika

MaxiVita Premium ZDRAVÁ PLEŤ

Akné nie je zďaleka len problém dospievajúcich, dokáže naozaj potrápiť i dospelého človeka. Existuje mnoho faktorov, ktoré stoja za tvorbou nepríjemných pupienkov, rozšírených pórov a podobných prejavov tzv. problematickej pleti. Patria medzi ne hormonálna nerovnováha, zlá výživa či nesprávna starostlivosť o pleť. Koža je zrkadlom toho, aké je naše telo vnútri. Preto je dôležité ho očistiť a zásobovať dostatkom výživných látok.

MaxiVita Premium ZDRAVÁ PLEŤ obsahuje účinné látky, ktoré pôsobia vo vnútri organizmu a sú pre pokožku veľmi prospešné. Žíhľava priaznivo ovplyvňuje normálny stav kože a hojenie rán. Má vplyv na normálnu činnosť ľadvín a tým i na vylučování odpadných látok a vody z organizmu. Pre svoje účinky býva často súčasťou očistných kúr. Dostatok vitamínov a minerálnych látok je základom pre dobrý stav celého organizmu. Vitamín C je významný pre tvorbu kolagénu, ktorý je dôležitý pre normálnu funkciu kože, ale i pre fungovanie imunitného systému. Pre správnu výživu a normálny stav pokožky sú dôležité tiež vitamíny skupiny B, ktoré sú prirodzene obsiahnuté v pivovarských kvasniciach. Vitamín B6 prispieva k regulácií hormonálnej aktivity. Zinok je potrebný pre udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi. Ten je jedným z faktorov, ktorý ovplyvňuje stav pleti. Mimo iného prispieva i k normálnemu stavu zraku, vlasov, nechtov, pokožky a kostí.

Výživový doplnok – kapsuly s obsahom prírodného extraktu, vitamínov a minerálnej látky. Informácia pre diabetikov: neobsahuje cukor.

Zloženie

Aktívne zložky

v 1 kapsule / % RVH*

extrakt zo žíhľavy

50 mg

pivovarské kvasnice

75 mg

biotín

50 µg (100 %)

vitamín B1

1,1 mg (100 %)

vitamín B2

1,4 mg (100 %)

vitamín B6

1,4 mg (100 %)

vitamín B12

2,5 µg (100 %)

nikotínamid

16,0 mg (100 %)

kys. pantoténová

6,0 mg (100 %)

kys. listová

200 µg (100 %)

vitamín C

80,0 mg (100 %)

vitamín E

12,0 mg (100 %)

zinok

15 mg (150 %)

vláknina – inulin

56 mg

*RVH referenčná výživová hodnota

Dávkovanie

Odporúčané dávkovanie: dospelí a deti od 12 rokov 1 kapsulu denne po jedle, zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Nie je určené pre deti do 12 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy.

Balenie: 30 kapsúl

Kde kúpiť

Obchodné reťazce