Vitar EKO Horčík AQUAMIN Mg+Vitamín B6

Akce

Vitar EKO Horčík AQUAMIN Mg+Vitamín B6

Kapsuly s obsahom biologicky aktívneho horčíka, ktorý je získavaný z mora.

Tento výživový doplnok je súčasťou EKO FRIENDLY rady, ktorá vďaka svojim špeciálnym obalom prináša menšiu uhlíkovú stopu, a je tak šetrnejšia k životnému prostrediu (viac tu).

Kód: 6825
EAN: 8595011138016
Forma: Kapsuly
Balenie: 60 kapsúl
Akčná cena: 5,59 €

Podrobný popis

  • Popis
  • Zloženie
  • Dávkovanie
  • Kde kúpiť

Charakteristika

Vegánske kapsuly s obsahom biologicky aktívneho horčíka vo forme Aquamínu, ktorý je získavaný z mora. Horčík je pre ľudský organizmus veľmi dôležitý, podieľa sa na mnohých procesoch v ľudskom tele. Pomáha udržiavať funkčnosť svalov a nervov, prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, podieľa sa na energetickom metabolizme.

Vitamín B6 prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej funkcii imunitného systému a normálnej tvorbe červených krviniek.

Zloženie

Zloženie obsahu kapsuly: Aquamín Mg (hydroxid horečnatý), protihrudkujúca látka¬ – stearan horečnatý, pyridoxín hydrochlorid.

Zloženie obalu kapsuly: hydroxypropylmethylcelulóza, farbivo – oxid titaničitý.

Aktívne zložky v 1 kapsule a %RVH*

Aquamín Mg hydroxid horečnatý 227 mg

magnézium 75 mg (20%)

vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid)0,7 mg (50 %)

* referenčná výživová hodnota

Dávkovanie

Odporúčané denné dávkovanie: dospelí a deti od 12 rokov 1 - 2 kapsuly denne po jedle, zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Nevhodné pre deti do 12 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Kde kúpiť

Lekárne